חתונות קטנות

בערב אביבי יפה, נערכה חתונה קטנה בלואי אולם לאירועי בוטיק. החתן והכלה בחרו את המקום בשל האווירה האינטימית והאלגנטית שלו, כמו גם המוניטין שלהם באירועים משובחים.

 

החתונה הייתה עניין קטן עם  120 אורחים בלבד, בני הזוג בחרו במפגש אינטימי יותר כדי ליצור תחושת קרבה ולהפוך את היום המיוחד והמרגש בחייהם לאישי יותר. חלל האירועים עוצב בצבעי פסטל רכים שיצרו אווירה חמימה ומזמינה התואמת בצורה מושלמת את האירוע והיום המיוחד.

 

כשהאורחים הגיעו, הם פגשו בקבלת פנים אלגנטית, כוס משקה אלכוהולי והוכנסו לחלל האירוע המרכזי. הטקסט התקיים מול קשת פרחונית מרהיבה, ששימשה כתפאורה מושלמת לחופה של בני הזוג. הכלה נראתה זוהרת  בשמלה לבנה קלאסית ואלגנטית בעוד החתן עומד מרוגש בחליפה מרשימה.

 

השולחנות ערוכים להפליא והאורחים נהנו מאוכל טעים ומגוון אשר הותאם בדיוק עבור האורחים. אל רחבת הריקודים הגיעו האורחים, רקדו כל הלילה לצלילי המוזיקה, נהנו מאוכל טוב והאווירה במקום. בני הזוג בחרו בחתונה קטנה, אבל זו הייתה חגיגה מלאה באהבה, צחוק ושמחה.

 

אז אם גם אתם מחפשים חתונה קטנה ואינטימית באוויריה בוטיקית, לואי אירועי בוטיק זה המקום בשבילכם. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם לארגן את היום המיוחד שלכם תוך הקפדה על הפרטים הקטנים יגרמו ליום המיוחד שלכם להתנהל בצורה חלקה. כך שתוכלו להיות רגועים ולהנות מהיום המאושר בחייכם.

 

זכרו שלפעמים החתונות הקטנות ביותר יכולות להיות הקסומות ביותר.

מחכים לחגוג איתכם את היום המאושר בחייכם.

השאירו פרטים לתיאום פגישה

ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - השאירו פרטים לתיאום פגישה