אודות

לואי אולם לאירועי בוטיק, הוא מקום ייחודי ואורבני בלב רעננה, המתאים לכל סוג של אירוע. האולם ממוקם בלב העיר, מקום זה הפך במהרה למקום מומלץ לאירועי חברה, חתונות, מסיבות פרטיות ועוד. עבור אירועים קטנים הטרקלין הוא אופציה מצוינת. באולם יש תחושה מודרנית ומתוחכמת, עם ריהוט אלגנטי.

 

אחד המאפיינים העיקרים של המקום הוא היכולת שלו להתאים למגוון רחב של אירועים, בין אם מפגש עסקי או באירוע משפחתי. מאולם האירועים האלגנטי ועד הטרקלין המודרני, יש מקום לכולם.

 

אולם האירועים יכול להכיל עד 120 איש. עם תקרה גבוהה, נברשות ורחבת ריקודים מרווחת, אולם זה מושלם עבור חתונות ואירועים רשמיים אחרים. אנו מתאימים את עיצוב האולם וסידור השולחנות בהתאם לסוג האירוע.

 

בנוסף לחלל האירוע, אנו מציעים מגוון שירותים שיעזרו לכם להפוך את תכנון האירוע קל יותר. במקום צוות קייטרינג פנימי שירכיב עבורכם תפריטים המותאמים אישית לכל אירוע, כמו כן גם צוות מפיקי אירוע שיעזור בכל דבר החל מתפאורה ועד לוגיסטיקה.

 

 

בסך הכל, אולם האירועים שלנו הוא מהשורה הראשונה ומציע מגוון אפשרויות לכל סוג של אירוע. הרבגוניות, העיצוב המדהים ומגוון השירותים שלנו הופכים אותו לבחירה אידיאלית עבור אלה המחפשים לחגוג אירוע בלתי נשכח בלב העיר. בין אם מדובר באירוע חברה, חתונה או מסיבה פרטית. לואי אולם לאירועי בוטיק בטוח ירשים את האורחים ויצור זיכרונות בלתי נשכחים.