האוכל שלנו

לואי אולם לאירועי בוטיק הוא מקום פופולרי לכל סוגי האירועים, כולל חתונות, אירועי וחברה ומסיבות פרטיות. אחת מהסיבות הרבות בגללן אנשים בוחרים בלואי אירועי בוטיק היא בגלל האוכל יוצא הדופן שלנו. הצוות הקולינרי שלנו מוקדם ליצירת מנות ייחודיות עבורכם.

 

בכל הנוגע למנות ראשונות, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות. ממועדפים קלאסיים ועד מנות הרפתקניות יותר כמו, יש מנות לכולם. גם הצגת המתאבנים מרשימה, כאשר כל מנה מסודרת בקפידה על פלטות ומגשים שהם כמעט יפים מדי מכדי לאכול. כמו כן, אנו מציעים מגוון אפשרויות  למנה העיקרית. צמחונים ישמחו לדעת שיש גם אפשרויות טעימות ומגוונות עבורם. ואיך אפשר בלי קינוח? שולחן הקינוחים שלנו מלא במגוון מפתה של ממתקים, עוגות ועוגיות.

 

חשוב שתדעו, שמלבד האוכל הייחודי שאנו מציעים אנחנו תמיד מוכנים להתאים את התפריט לצרכים תזונתיים מיוחדים. בין אם אתם אלרגיים לגלוטן, צמחוניים או שיש לכם מגבלות תזונתיות אחרות, הצוות שלנו יעבוד אתכם כדי ליצור תפריט שיענה על הצרכים והטעם שלכם בדיוק כמו התפריט הרגיל.

 

בנוסף לאוכל יוצא הדופן, השירות והיחס האישי הם מהשורה הראשונה. צוות המלצרים ידידותי וקשוב, מבטיח שהצרכים של כל אורח ייענו ושהארוחה תוגש בזמן.

 

בסך הכל, האוכל אצלנו הוא יוצא דופן, בין אם אתם מארגנים אירוע קטן משפחתי או אירוע עסקי , אתם יכולים לסמוך על הצוות הקולינרי שלנו יצור תפריט שבטוח ירשים את האורחים שלכם. ממתאבנים ועד לקינוח, כל מנה מעוצבת בקפידה ותשומת לב לפרטים, וכתוצאה מכך חווית אוכל בלתי נשכחת